تهران، خیابان اتحاد، خیابان سیزدهم غربی، پلاک ۲۸
۰۲۱۷۷۷۸۳۰۸۵
artachap@gmail.com

خدمات

به رنگ واقعیت

همیشه در تلاشیم

تا بهترین کیفیت را ارائه بدیم

مهمترین معیار کیفیت در چاپ، رسیدن به تصاویری است که عین واقعیت باشند و چنین حالتی برای همه‌ی طراحان یک رویاست.

پلیت ستر

پلیت ستر از GTO تا چهارونیم ورقی

پس از ارسال طرح به بخش لیتوگرافی آرتا ، ابتدا توسط اپراتور بازبینی شده و در نهایت در صورت تایید بر روی زینک چاپ و پلیت جهت بسته شدن به دستگاه چاپ و تولید محصول، به سالن چاپ منتقل می شود

ماشین چاپ

ماشین چاپ پنج رنگ سی دی هایدلبرگ

توانایی چاپ از ۵۰ تا ۵۰۰ گرم ، امکانات سالن چاپ آرتا به گونه ای است که کلیه سفارشات مشتریان در سریع ترین زمان و بهترین کیفیت چاپ و به دست ایشان می رسد. آرتا این امکان را برای مشتریان قائل تا از نزدیک پروژه خود نظاره گر باشند.

ماشین چاپ دو رنگ

ماشین چاپ دو رنگ هایدلبرگ

مهمترین معیار کیفیت در چاپ، رسیدن به تصاویری است که عین واقعیت طبیعی باشند و چنین حالتی برای همه‌ی طراحان یک رویاست. آرتا این امکان را برای مشتریان قائل تا از نزدیک پروژه خود نظاره گر باشند.

ماشین سلفون

ماشین سلفون کشی تمام اتومات ۷۰ در ۱۰۰

توانایی مات کردن و یا تا حدودی ضد آب کردن یک کار چاپی با دستگاه سلفون انجام می شود. سلفون حرارتی با توجه به اینکه سلفون حاوی چسب بوسیله حرارت بر روی کار می چسبد کیفیت بالاتری نسبت به دیگر روش ها دارد.

یووی

یووی افست دو ورقی

این مرحله جزء خدمات بعد از چاپ به شمار می آید یووی به معنی محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش می باشد و در صنعت چاپ هم به صورت محافظ عمل می نماید که با توجه به شفافیت و براق بودن مورد استقبال مشتریان قرار می گیرد.

ماشین برش

ماشین برش پلار

اگر بخواهیم تمام قسمت های یک چاپخانه را مورد بررسی قرار دهیم ، بخش برش بعنوان قلب تپنده یک چاپخانه نام برده می شود. دستگاه چاپ برش پلار آرتا، با کیفیت و حساسیت میلی متری، آرامش را برای مشتریان ما به ارمغان آورده است.

برجسته

برجسته نوعی چاپ داغی است که به شیوه ی لترپرس انجام می‌شود. این نوع چاپ ، اشکال و یا متون شما را با فشار دادن قطعه فلزی روی کاغذ به صورت برجسته در می آورد و می توان از آن در تزیین کارهای چاپی مخصوصا جعبه و یا جلد کاتالوگ استفاده نمود.

لترپرس

در صنعت چاپ لتر پرس نقش بسزایی را در تولید جعبه و صنایع بسته بندی ایفا می نماید. کار دستگاه لتر پرس، فشردن انواع قالب بر روی انواع سطوح چاپی است که اشکال مختلف چاپی در انواع محصولات بالاخص انواع جعبه و بروشور و غیره را به ارمغان می آورد.

طلاکوب

طلاکوب نوعی چاپ داغی است که به شیوه ی لترپرس انجام می‌شود. امروزه به رنگ‌های مختلف از جمله طلایی، نقره‌ای، قرمز و غیره در بازار موجود است. به وسیله ی طلاکوب، نقش ها، نگاره ها و لوگو و غیره شما را بر روی محصولات چاپی از جمله جعبه و کاتالوگ و غیره می زنیم.

تصمیم به چاپ محصول خود کرده اید؟

سازمان چاپ آرتا این امکان را در اختیار مشتریان عزیز خود قرار داده تا با تماس تلفنی از مشاوره غیرحضوری قبل از چاپ جهت تولید محصول خود، استفاده نمایند.

تیم مشاوره با تجربه

کسب تجربه با مشاوره

افرادی که حرفه‌ای کار می‌کنند، معیارهای بالایی برای کیفیت چاپی محصولات خود دارند

  • کیفیت بالا و رسیدن به رنگ مورد نظر
  • ماشین هایی مطابق با فناوری روز دنیا
  • سیستم های فناوری برای تجارت شما
printsalon